Medarbetare på toofab

Vårt team består av superhjältar, alla med lång erfarenhet av olika typer av byggprojekt.

 

toofab-magnus-de-verdier

Magnus de Verdier

Affärsområdeschef Projektledning
0733-81 42 08
magnus.de.verdier@toofab.se
toofab-susanne-dykert

SUSANNE DYKERT

Projektledare
0728-97 70 59
susanne.dykert@toofab.se

Leif Danfors

Affärsområdeschef Projektledning
073-533 16 19
leif.danfors@toofab.se
toofab-johan-ericsson

Johan Ericsson

Projektledare/Sakkunnig EL
0708-53 01 20
johan.ericsson@toofab.se

Henrik eiderbrant

Projektledare
076-767 30 15
henrik.eiderbrant@toofab.se

Mikael Hollsten

Projektchef
070-550 94 32
mikael.hollsten@toofab.se

_FOT0708 beskärd

Benjamin Toofani

Affärsområdeschef Projektledning
0709-71 18 36
benjamin.toofani@toofab.se
toofab-michael-sjovall

MICHAEL SJÖVALL

Affärsområdeschef Projektledning
0702-10 10 54
michael.sjovall@toofab.se

Martin Somp

Projektledare
072-200 93 85
martin.somp@toofab.se

Victor Andersson

Projektledare/Sakkunnig VVS
076-118 57 52
victor.andersson@toofab.se

Oskar Backlund

Projektledare
073-754 93 47
oskar.backlund@toofab.se

Hanna Rudström

Bitr. Projektledare
070-384 00 92
hanna.rudstrom@toofab.se
 

toofab-richard-larsson

Richard Larsson

Projektledare
0721-95 63 51
richard.larsson@toofab.se

Malin Målberg

Projektadministratör
073-588 84 35
malin.malberg@toofab.se

Sezen tulunay

Bitr Projektledare
072-361 24 42
sezen.tulunay@toofab.se

Olliver Englund

Projektledare
072-897 046 96
olliver.englund@toofab.se

Erika Carlborg

Projektchef
0728- 909 530
erika.carlborg@toofab.se

Marius Aursach

Projektchef
072-146 82 00
marius.aursach@toofab.se

INAS JERY

Projektledare
0734-40 19 65
inas.jery@toofab.se
toofab-marcus-forsvik

MARCUS FOrsVIk

Projektledare
0768-83 72 35
marcus.forsvik@toofab.se

dANIEL sUNESSON

Installationssamordnare
070-144 05 12
daniel.sunesson@toofab.se

Nima Moradian

Bygg- & Projektledare
070-838 37 88
nima.moradian@toofab.se
 

Jag har ett brett kontaktnät och erfarenhet, en lagspelare med starkt driv att leverera en bra produkt.

Marcus Forsvik, projektledare på toofab, om sig själv