Medarbetare på toofab

Vårt team består av superhjältar, alla med lång erfarenhet av olika typer av byggprojekt.

 

toofab-magnus-de-verdier

Magnus de Verdier

Affärsområdeschef Projektledning
0733-81 42 08
magnus.de.verdier@toofab.se
toofab-susanne-dykert

SUSANNE DYKERT

Projektledare
0728-97 70 59
susanne.dykert@toofab.se
toofab-henrik-ahren

HENRIK AHRÉN

Bitr Projektledare
0723-61 24 42
henrik.ahren@toofab.se
toofab-johan-ericsson

Johan Ericsson

Installationsledare/-samordnare
0708-53 01 20
johan.ericsson@toofab.se

Johan von Holst

Projektledare
070-575 17 10
johan.vonholst@toofab.se

_FOT0708 beskärd

Benjamin Toofani

Affärsområdeschef Projektledning
0709-71 18 36
benjamin.toofani@toofab.se
toofab-michael-sjovall

MICHAEL SJÖVALL

Affärsområdeschef Projektledning
0702-10 10 54
michael.sjovall@toofab.se

Martin Somp

Projektledare
072-200 93 85
martin.somp@toofab.se

Jens Steneros

Installationsledare/-samordnare
072-890 93 38
jens.steneros@toofab.se

Michel Rad

Installationssamordnare
070-243 89 71
michel.rad@toofab.se

 

toofab-richard-larsson

Richard Larsson

Projektledare
0721-95 63 51
richard.larsson@toofab.se
toofab-henrik-eiderbrant

HENRIK EIDERBRANT

Bitr Projektledare
0767-67 30 15
henrik.eiderbrant@toofab.se
toofab-jonas-svensk

JONAS SVENSK

Projektledare
0768-83 73 49
jonas.svensk@toofab.se

Åsa Waara

Bitr Projektledare
070-311 79 04
asa.waara@toofab.se

Nina Toofani

Projektadministratör
070-720 78 87
nina.toofani@toofab.se

toofab-bijan-mobaraki

Bijan Mobaraki

Projektchef
0733-12 42 22
bijan.mobaraki@toofab.se

INAS JERY

Projektledare
0734-40 19 65
inas.jery@toofab.se
toofab-marcus-forsvik

MARCUS FOrsVIk

Projektledare
0768-83 72 35
marcus.forsvik@toofab.se

THÉRÈSE TIDEBERG

Bitr Projektledare
070-450 51 57
therese.tideberg@toofab.se

Nima Moradian

Byggledare
070-838 37 88
nima.moradian@toofab.se
 

Jag har ett brett kontaktnät och erfarenhet, en lagspelare med starkt driv att leverera en bra produkt.

Marcus Forsvik, projektledare på toofab, om sig själv