Här hittar du alla kontaktuppgifter till oss

Kontakta oss

Kontakta oss

Vill du jobba med oss? Vill du veta mer om vad toofab gör?

ADRESS

toofab
Fridhemsgatan 51
112 46 STOCKHOLM
Hitta hit

ledning och admin

Magnus de Verdier
VD
0733-81 42 08
magnus.de.verdier@toofab.se

Benjamin Toofani
Vice VD
0709-71 18 36
benjamin.toofani@toofab.se

 

Leif Danfors
Kvalitetschef
073-533 16 19
leif.danfors@toofab.se

Malin Målberg
Kontorsansvarig
073-588 84 35
malin.malberg@toofab.se

Följ toofab

Medarbetare på toofab

Vårt team består av superhjältar, alla med lång erfarenhet av olika typer av uppdrag.


Projektledning



Angelica Bergström

Projektadministratör
072-375 62 57
angelica.bergstrom@toofab.se



Chadi Bechlaoui

Bitr. Projektledare
072-897 35 31
chadi.bechlaoui@toofab.se



Filip evaldsson

Bitr. Projektledare
070-769 48 41
filip.evaldsson@toofab.se



Henrik Eiderbrant

Projektledare
076-767 30 15
henrik.eiderbrant@toofab.se



Malin Albertin

Projektchef
072-898 06 77
malin.albertin@toofab.se



Marius Aursach

Projektchef
072-146 82 00
marius.aursach@toofab.se



Mikael Hollsten

Projektledare
070-550 94 32
mikael.hollsten@toofab.se



Richard Larsson

Projektledare
0721-95 63 51
richard.larsson@toofab.se



Sezen Tulunay

Projektledare
0723-61 24 42
sezen.tulunay@toofab.se



Behnam Younessi

Byggledare
072-331 31 11
behanam.younessi@toofab.se



Daniel Sunesson

Projektchef/Sakkunnig VVS
070-144 05 12
daniel.sunesson@toofab.se



Hanna Rudström

Projektledare
0728-97 72 32
hanna.rudstrom@toofab.se



Erik Larsson

Projektchef
076-761 77 97
erik.larsson@toofab.se



Magnus de Verdier

VD
0733-81 42 08
magnus.de.verdier@toofab.se



Nima Moradian

Bygg- & Projektledare
070-838 37 88
nima.moradian@toofab.se



rikard Silfverhielm

Bitr. Projektledare
072-890 95 90
rikard.silfverhielm@toofab.se



Victor Andersson

Projektledare/Sakkunnig VVS
076-118 57 52
victor.andersson@toofab.se



Benjamin Toofani

Vice VD
0709-71 18 36
benjamin.toofani@toofab.se



Erika Carlborg

Projektchef/Teamchef
0728-90 95 30
erika.carlborg@toofab.se



Helen Larsson

Projektledare
0728-97 47 71
helen.larsson@toofab.se



Leif Danfors

Projektchef/Teamchef
073-533 16 19
leif.danfors@toofab.se



Marcus Forsvik

Projektledare
0768-83 72 35
marcus.forsvik@toofab.se



Martin Somp

Projektledare
0722-00 93 85
martin.somp@toofab.se



Susanne Dykert

Projektchef
0728-97 70 59
susanne.dykert@toofab.se



Anna Selander

Bitr projektledare
0728-90 46 09
anna.selander@toofab.se


Företagsadministration



Angelica bergström

Kvalitetsledare & Upphandlingskoordinator
0723-75 62 57
angelica.bergstrom@toofab.se

 



Malin Målberg

Kontorsansvarig
0735-88 84 35
malin.malberg@toofab.se

Jag har ett brett kontaktnät och erfarenhet, en lagspelare med starkt driv att leverera en bra produkt.

Marcus Forsvik, projektledare på toofab, om sig själv