Kontakta oss

Här hittar du alla kontaktuppgifter till oss

Kontakta oss

Vill du jobba med oss? Vill du veta mer om vad toofab gör?

ADRESS

toofab
Fridhemsgatan 51
112 46 STOCKHOLM
Hitta hit

Kontaktpersoner

Magnus de Verdier
VD
0733-81 42 08
magnus.de.verdier@toofab.se

Benjamin Toofani
Partner
0709-71 18 36
benjamin.toofani@toofab.se

Michael Sjövall
Partner
070-210 10 54
michael.sjovall@toofab.se

Leif Danfors
Kvalitetschef
073-533 16 19
leif.danfors@toofab.se

Malin Målberg
Kontorsansvarig
0735-88 84 35
malin.malberg@toofab.se

Följ toofab

Medarbetare på toofab

Vårt team består av superhjältar, alla med lång erfarenhet av olika typer av byggprojekt.

 

toofab-magnus-de-verdier

Magnus de Verdier

Affärsområdeschef Projektledning
0733-81 42 08
magnus.de.verdier@toofab.se
toofab-susanne-dykert

SUSANNE DYKERT

Projektledare
0728-97 70 59
susanne.dykert@toofab.se

Leif Danfors

Affärsområdeschef Projektledning
073-533 16 19
leif.danfors@toofab.se
toofab-johan-ericsson

Johan Ericsson

Projektledare/Sakkunnig EL
0708-53 01 20
johan.ericsson@toofab.se

Henrik eiderbrant

Projektledare
076-767 30 15
henrik.eiderbrant@toofab.se

Mikael Hollsten

Projektchef
070-550 94 32
mikael.hollsten@toofab.se

_FOT0708 beskärd

Benjamin Toofani

Affärsområdeschef Projektledning
0709-71 18 36
benjamin.toofani@toofab.se
toofab-michael-sjovall

MICHAEL SJÖVALL

Affärsområdeschef Projektledning
0702-10 10 54
michael.sjovall@toofab.se

Martin Somp

Projektledare
072-200 93 85
martin.somp@toofab.se

Victor Andersson

Projektledare/Sakkunnig VVS
076-118 57 52
victor.andersson@toofab.se

Oskar Backlund

Projektledare
073-754 93 47
oskar.backlund@toofab.se

Hanna Rudström

Bitr. Projektledare
072-897 72 32
hanna.rudstrom@toofab.se
 

toofab-richard-larsson

Richard Larsson

Projektledare
0721-95 63 51
richard.larsson@toofab.se

Malin Målberg

Projektadministratör
073-588 84 35
malin.malberg@toofab.se

Sezen tulunay

Bitr Projektledare
072-361 24 42
sezen.tulunay@toofab.se

Olliver Englund

Projektledare
072-897 46 96
olliver.englund@toofab.se

Erika Carlborg

Projektchef
0728- 909 530
erika.carlborg@toofab.se

Rikard SilfverHielm

Bitr. Projektledare
072-890 95 90
rikard.silfverhielm@toofab.se

Marius Aursach

Projektchef
072-146 82 00
marius.aursach@toofab.se

Helen Larsson

Projektledare
072-858 83 06
helen.larsson@toofab.se
toofab-marcus-forsvik

MARCUS FOrsVIk

Projektledare
0768-83 72 35
marcus.forsvik@toofab.se

dANIEL sUNESSON

Installationssamordnare
070-144 05 12
daniel.sunesson@toofab.se

Nima Moradian

Bygg- & Projektledare
070-838 37 88
nima.moradian@toofab.se

Nicklas Sundvall

Projektledare
070-826 13 83
nicklas.sundvall@toofab.se

Jag har ett brett kontaktnät och erfarenhet, en lagspelare med starkt driv att leverera en bra produkt.

Marcus Forsvik, projektledare på toofab, om sig själv